foto

Często przychodzicie do nas nieświadomi jak chodzenie po bankach, pośrednikach czy parabankach źle wpływa na wasz scoring – prościej mówiąc waszą ocenę, wiarygodność w oczach banków. Nie jest istotne czy pytamy o 1000,00 PLN debetu w koncie czy o kredyt hipoteczny na kwotę 400 000,00 PLN. Każde zapytanie pozostawia po sobie trwały ślad, mimo późniejszego jego wykreślenia. Dlatego tak ważne jest, abyś udał się do profesjonalisty, eksperta, który na początku wyjaśni Tobie zasady zaciągania kredytów, proces kredytowy, warunki, szanse na otrzymanie zobowiązania bankowego. Nie można składać wniosków na chybił trafił do dużej ilości banków i potem dziwić się, że nie dostaliśmy kredytu.

Jeżeli nie jesteś pewien swojej historii w BIK wystarczy wejść na stronę www.bik.pl , pobrać raport i sprawdzić jak spłacałeś swoje zobowiązania. Czasami jedna mała zapomniana złotówka może narobić nam niezłych kłopotów. Samodzielne zapytanie nie wpływa na naszą punktację. Banki również nie posiadają takiej wiedzy. W tym momencie mimo złej historii kredytowej mamy szansę na jej naprawę i wiemy w jakich bankach jesteśmy mile widziani.

Ekspert Kredytowy znający się na swoim fachu nie powinien pozwolić  na złożenie wniosków w ciemno, jeżeli Klient nie jest pewien swojej historii kredytowej. Przykład:

Składamy wniosek do Banku X i dostajemy odmowę. Okazuje się, że Bank nie udzieli kredytu z powodu złej historii w BIK. Klient decyduje się na pobranie raportu, z którego wynika, że 5 lat temu źle spłacał kartę kredytową w Banku Y. Jeżeli nawet teraz zdecydujemy się napisać pismo z prośbą o wykreślenie takiej historii kredytowej i złożymy wniosek ponownie do banku X, to są nikłe szanse na otrzymanie kredytu z uwagi, że Bank X już pobrał Twój raport wcześniej wraz historią Banku Y i nie ma od tego odwrotu- ślad zostaje. Stąd bezpieczniej jest sprawdzić raport i przygotować się solidnie do złożenia wniosku kredytowego.

Banki zaostrzają swoją politykę. Proceder ma miejsce już od początku roku 2019. Dlatego świetny Ekspert z doświadczeniem i wiedzą jest w stanie pomóc nam w osiągnięciu celu, wystarczy dobrze się do niego przygotować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie

Archiwa