Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pani Marty – szybko i fachowo, współpraca z Nią to sama przyjemność .Wizyty w biurze Pani Marty to jak przyjacielskie spotkanie, atmosfera bardzo miła i ogrom życzliwości! – polecamy wszystkim .

Bardzo ale to bardzo polecam cała grupę Ef-finanse. Pełny profesjonalizm-doskonała firma konsultingowa, miła obsługa. Ef finanse – do każdego podchodzi indywidualnie, profesjonalnie i rzetelnie oferując swoją pomoc w zakresie konsultacji rachunkowo-finansowej oraz ubezpieczenia. Dziękuje Pani Marcie i Pan Magdzie za współprace! Polecam Was gorąco dziewczyny

Zdecydowanie POLECAM!!! Ogromne zaangażowanie, pełne wsparcie, dopasowanie oferty idealnej do moich potrzeb oraz oczekiwań.

Z Panią Martą rzeczy nie możliwe stają się możliwe. Bardzo profesjonalna obsługa,konkretna osoba, która zna się na swojej robocie. Polecam gorąco!

EF finanse to profesjonalna obsługa, wszystko odbywa się bardzo szybko i sprawnie. Marta jest bardzo konkretną i rzeczową osobą, którą na pewno będziemy polecać innym znajomym. Marta dziękujemy Tobie i reszcie ekipy za szybkie załatwienie kredytu oraz ubezpieczenie. Jesteście SUPER

Jesteśmy bardzo wdzięczni pani Marcie za skuteczną i szybką pomoc w uzyskaniu kredytu na upragnione mieszkanie. Naprawdę bardzo profesjonalne podejście do wszystkich spraw ułatwiło uzyskanie kredytu na preferencyjnych warunkach, w bardzo krótkim czasie. Serdecznie polecamy!

Pytania i odpowiedzi

Coś Cię trapi? Masz jakieś wątpliwości? Zanim złapiesz telefon i wykręcisz nasz numer sprawdź listę najczęściej zadawanych przez Was pytań.